концертний зал

DANCEHALL

Оренда залу до 500 гостей. Організація масштабних івентів, спортивних, танцювальних, фешн-заходів, урочистих частин. Ваша подія пройде потужньо з нашим сервісом!

Про інші зали, оснащення, вартість оренди та ресторанного обслуговування заходів дізнайтесь на офіційному сайті «CONFERENCE HALL»

Бажаєте, щоб Вам зателефонували?


Огляньте зал зараз!

Послуги DANCEHALL

Концертний Зал
на 500 осіб

детальнішедетальніше

Концертний зал-амфітеатр. Місткість — до 500 гостей. Підходить для проведення масштабних конференцій та семінарів, танцювальних виступів, спортивних змагань, фешн-заходів. Паркетне покриття. Є можливість встановлення сцени. Денне та професійне освітлення. Зручні стільці з можливість перестановки. Потужна система витяжки та кондиціювання. Технічне оснащення: LED-екран, звукова установка та ноутбук, wi-fi та веб-камера для налаштування прямих трансляцій, мікрофони (стаціонарні та радіо).

 

детальнішедетальніше

Додавання бенкетних зон
обслуговується офіціантами

детальнішедетальніше

Можливість зонування залу на сектори, створення VIP-зони зі столиками або тумбами для обслуговуванням нашими офіціантами.

 

детальнішедетальніше

Ресторанний супровід
кава-брейк, ланчі, афтепаті

детальнішедетальніше

Організація кава-брейків та бізнес-ланчів на будь-яку кількість Ваших гостей. Смачна Європейська кухня, вишукані снеки, гриль страви, ексклюзивні замовлення та, звичайно, запашна кава. Якісний ресторанний супровід під час та по закінченню Вашого заходу. Можливість дозамовлення на місці. Уважні та кваліфіковані офіціанти.

 

детальнішедетальніше

Можливіть будь-якої трансформації
зі встановленням сцени чи рингу

детальнішедетальніше

Додавання, розставлення, трансформація залу відповідно Вашому заходу. З можливість додавати столи, тумби, стільці, парти, сцену (змінну за розмірами) встановлення тумб для нагородження, встановлення рингу або подіуму, Вашої атрибутики, рекламних матеріалів тощо. Відповідне звукозвучання, сфокусоване професійне освітлення.

 

детальнішедетальніше