спортивний комплекс

I LOVE FITNESS

Групові на індивідуальні тренування, басейн без хлору, найбільший Crossfit зал міста, тренажерний зал з кардіозоною, студія Fly&PoleDance з полотнами та кільцями, зал для занять єдиноборствами, фітнес-зал.

Послуги I Love Fitness

Тренажерний зал
з 7:00 ранку

детальнішедетальніше

Тренажерний зал з зонами грузо-блокових тренажерів, вільних вагів та багатофункціональною кардіозоною.

 

Студія Fly Dance
пілони, кільця, полотна

детальнішедетальніше

Професійна студія для занять з Pole Dance, Exotic Dance та повітряної гімнастики іх полотнами та кільцями.

Зал єдиноборств
дитячі та дорослі групи

детальнішедетальніше

Просторий зал зі спортивними матами та знаряддям для тренування з тхеквондо і тайського боксу.

 

Кросфіт
«Titan Box»

детальнішедетальніше

Найбільший зал міста, амфітеатрична будова, сучасні тренажери, можливість проведення змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Басейн
з 7:00 ранку

детальнішедетальніше

Єдиний в Україні басейн без хлору. З постійною системою очистки та підігріву води. Комфорт, безпека та задоволення ваших тренуван щодня з 7:00 ранку до 21:00

 

Фітнес зал
з аеробіки

детальнішедетальніше

Просторий зал з гарним обладнання групових фітнес-тренувань, свіжим повітрям та конциіонуванням.

Бажаєте бути в команді I LOVE FITNESS?

Якщо Ви професіонал у сфері, яка є серед послуг нашого спорткомплексу, і Ви бачите вакантне місце на роботу своєї мрії — ласкаво просимо на конкурс!
Розгляньте відкриті вакансії та переходьте за посиланням нижче. Після тестування ми розглянемо Ваше резюме та обов'язково зв'яжемось із Вами.

Тренер з шейпінгу
відкрита
Тренер з кікбоксингу
відкрита
Тренер з карате
відкрита
Тренер з джиу-джитсу
відкрита
Тренер тренажерного залу
відкрита

РОЗКЛАД УСІХ ЗАНЯТЬ СПОРТКОМПЛЕКСА

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Box aerobics
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

Середа

  • Box aerobics тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Exotic Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Functional training
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

П'ятниця

  • Functional training тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:00
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
18:00
19:00
зал «Fly Dance»
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
18:00
19:00
зал «Fly Dance»
19:00
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Понеділок

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00

Середа

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    18:00 - 19:00

П'ятниця

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    18:00 - 19:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
07:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
14:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
15:00
16:00
17:00
18:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
19:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
20:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»

Понеділок

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00

Середа

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

Четвер

  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11:00
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
11:00
12:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
11:00
12:00
зал «Titan Box»
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»

Понеділок

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00

Вівторок

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    11:00 - 12:00

Середа

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00

Четвер

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    11:00 - 12:00

П'ятниця

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11:00
Плавання
тренер Юрій Наумов
11:00
11:50
12:00
Плавання
тренер Юрій Наумов
12:00
12:50
13:00
14:00
15:00
16:00
Плавання
тренер Віталій Зейдін
16:00
15:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
16:00
16:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
16:00
16:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
16:00
16:50
Плавання
тренер Віталій Зейдін
16:00
16:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
16:00
16:50
Плавання
тренер Віталій Зейдін
16:00
16:50
17:00
Плавання
тренер Віталій Зейдін
17:00
17:50

Плавання
тренер Галина Павленко
17:00
17:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
17:00
17:50
Плавання
тренер Віталій Зейдін
17:00
17:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
17:00
17:50

Плавання
тренер Галина Павленко
17:00
17:50
Плавання
тренер Віталій Зейдін
17:00
17:50
18:00
Плавання
тренер Віталій Зейдін
18:00
18:50
19:00
Плавання
тренер Юрій Наумов
19:00
19:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
19:00
19:50
Плавання
тренер Юрій Наумов
19:00
19:50

Понеділок

  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    16:00 - 15:50
  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    17:00 - 17:50
  • Плавання тренер Галина Павленко
    17:00 - 17:50

Вівторок

  • Плавання тренер Юрій Наумов
    16:00 - 16:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    17:00 - 17:50

Середа

  • Плавання тренер Юрій Наумов
    16:00 - 16:50
  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    17:00 - 17:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    19:00 - 19:50

Четвер

  • Плавання тренер Юрій Наумов
    16:00 - 16:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    17:00 - 17:50
  • Плавання тренер Галина Павленко
    17:00 - 17:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    19:00 - 19:50

П'ятниця

  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    16:00 - 16:50
  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    17:00 - 17:50
  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    18:00 - 18:50

Субота

  • Плавання тренер Юрій Наумов
    16:00 - 16:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    19:00 - 19:50

Неділя

  • Плавання тренер Юрій Наумов
    11:00 - 11:50
  • Плавання тренер Юрій Наумов
    12:00 - 12:50
  • Плавання тренер Віталій Зейдін
    16:00 - 16:50
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
17:00
Повітряна гімнастика
тренер Тетяна Афанасьєва
17:00
18:00
зал «Fly Dance»
18:00
19:00
Повітряна гімнастика
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Середа

  • Повітряна гімнастика тренер Тетяна Афанасьєва
    17:00 - 18:00

П'ятниця

  • Повітряна гімнастика тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Степ аеробіка
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

Понеділок

  • Степ аеробіка тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
20:00

Понеділок

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Середа

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

П'ятниця

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
15:00
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
15:00
17:00
зал єдиноборств
16:00
17:00
18:00
19:00
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
20:00

Вівторок

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Четвер

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Субота

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    15:00 - 17:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
15:00
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
16:00

Понеділок

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30

Середа

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30

П'ятниця

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
16:00
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
17:00

Понеділок

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Вівторок

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Середа

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Четвер

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

П'ятниця

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30
No events available!

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ ТА АБОНЕМЕНТІВ

напрямок частота вартість, грн.
ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
1 заняття з 7:00 до 17:00 60
1 заняття з 17:00 до 22:00 70
8 занять у місяць 350
12 занять у місяць 400
БЕЗЛІМІТ на місяць 600
БЕЗЛІМІТ на 6 місяців 2100
БЕЗЛІМІТ на 12 місяців 3200
Індивідуально з тренером від +80 до заняття
Для учасників АТО -20% на всі абонементи
напрямок частота вартість, грн.
БАСЕЙН
1 заняття 1 раз 95
8 занять у місяць 720
12 занять у місяць 1080
Індивідуально з тренером 1 раз 190
напрямок частота вартість, грн.
КРОСФІТ
1 заняття 1 раз 150
8 занять у місяць 500
12 занять у місяць 600
БЕЗЛІМІТ на місяць 700
БЕЗЛІМІТ на 6 місяців 2600
БЕЗЛІМІТ на 12 місяців 5100
Індивідуально з тренером 1 раз 100
напрямок частота вартість, грн.
ЄДИНОБОРСТВА
Тайський бокс
1 заняття 1 раз 60
12 занять (дорослі) у місяць 400
12 занять (діти) у місяць 350
БЕЗЛІМІТ місяць 500
Тхеквондо
1 заняття 1 раз 80
молодша група безліміт 350
старша група безліміт 400
напрямок частота вартість, грн.
POLE DANCE AERIAL SILKS NEW
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 600
АБОНЕМЕНТ FLY MIX NEW
8 занять у місяць 600
безліміт у місяць 850
напрямок частота вартість, грн.
POLE DANCE
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 550
12 занять у місяць 700
персональне заняття +80 до заняття
напрямок частота вартість, грн.
EXOTIC POLE-DANCE
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 600
напрямок частота вартість, грн.
STEP    (аеробіка)
1 заняття 75
12 занять у місяць 500
напрямок частота вартість, грн.
FUNCTIONAL  (силовий тренінг)
1 заняття 1 раз 75
12 занять у місяць 500
напрямок частота вартість, грн.
BOX АЕРОБІКА    (аеробіка)
1 заняття 75
12 занять у місяць 500