спортивний комплекс

I LOVE FITNESS

Групові на індивідуальні тренування, найбільший Crossfit зал міста, тренажерний зал з кардіозоною, студія Fly&PoleDance з полотнами та кільцями, зал для занять єдиноборствами, фітнес-зал.

ТРЕНУЙТЕСЯ З НАМИ!

Починаємо сьогодні: без календарю, годинника, виправдовувань та саможаління.

Ми чекаємо на вас, щоб зробити сильнішими, витривалішими, щасливішими!

Заповніть форму

і ми зателефонуємо вам, щоб оформити абонемент


Послуги I Love Fitness

Тренажерний зал
з 07:00 ранку

Тренажерний зал з зонами грузо-блокових тренажерів, вільних вагів та багатофункціональною кардіозоною.

Кросфіт
«Titan Box»

Найбільший зал міста, амфітеатрична будова, сучасні тренажери, можливість проведення змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Студія Fly Dance
пілони, кільця, полотна

Професійна студія для занять з Pole Dance, Exotic Dance та повітряної гімнастики іх полотнами та кільцями.

Зал єдиноборств
дитячі та дорослі групи

Просторий зал зі спортивними матами та знаряддям для тренування з тхеквондо і тайського боксу.

Фітнес зал
з аеробіки

Просторий зал з гарним обладнання групових фітнес-тренувань, свіжим повітрям та кондиціюванням.

РОЗКЛАД УСІХ ЗАНЯТЬ СПОРТКОМПЛЕКСА

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Box aerobics
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

Середа

  • Box aerobics тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Exotic Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Functional training
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

П'ятниця

  • Functional training тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:00
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
18:00
19:00
зал «Fly Dance»
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
18:00
19:00
зал «Fly Dance»
19:00
Pole Dance
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Понеділок

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00

Середа

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    18:00 - 19:00

П'ятниця

  • Pole Dance тренер Тетяна Афанасьєва
    18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
07:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
07:00
08:00
зал «Titan Box»
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
13:00
14:00
зал «Titan Box»
14:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
14:00
15:00
зал «Titan Box»
15:00
16:00
17:00
18:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
18:00
19:00
зал «Titan Box»
19:00
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Валерій Михайловський
19:00
20:00
зал «Titan Box»
20:00
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»
Кросфіт
тренер Владислав Демецький
20:00
21:00
зал «Titan Box»

Понеділок

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

Вівторок

  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00

Середа

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

Четвер

  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00

П'ятниця

  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    07:00 - 08:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    13:00 - 14:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    14:00 - 15:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    18:00 - 19:00
  • Кросфіт тренер Валерій Михайловський
    19:00 - 20:00
  • Кросфіт тренер Владислав Демецький
    20:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11:00
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
11:00
12:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
11:00
12:00
зал «Titan Box»
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»
Кросфіт Lady
тренер Катерина Михайловська
17:00
18:00
зал «Titan Box»

Понеділок

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00

Вівторок

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    11:00 - 12:00

Середа

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00

Четвер

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    11:00 - 12:00

П'ятниця

  • Кросфіт Lady тренер Катерина Михайловська
    17:00 - 18:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
17:00
Повітряна гімнастика
тренер Тетяна Афанасьєва
17:00
18:00
зал «Fly Dance»
18:00
19:00
Повітряна гімнастика
тренер Тетяна Афанасьєва
19:00
20:00
зал «Fly Dance»

Середа

  • Повітряна гімнастика тренер Тетяна Афанасьєва
    17:00 - 18:00

П'ятниця

  • Повітряна гімнастика тренер Тетяна Афанасьєва
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Степ аеробіка
тренер Юлія Галузінська
19:00
20:00
зал аеробіки

Понеділок

  • Степ аеробіка тренер Юлія Галузінська
    19:00 - 20:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:00
Стретчінг
тренер Афанасьєва Тетяна
18:30
19:30
зал «Fly Dance»
19:00

Четвер

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: молодша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
20:00

Понеділок

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Середа

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

П'ятниця

  • Тайський бокс: молодша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
15:00
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
15:00
17:00
зал єдиноборств
16:00
17:00
18:00
19:00
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
Тайський бокс: старша група
тренер Олександр Пацерук
19:00
21:00
зал єдиноборств
20:00

Вівторок

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Четвер

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    19:00 - 21:00

Субота

  • Тайський бокс: старша група тренер Олександр Пацерук
    15:00 - 17:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
15:00
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: молодша група
тренер Валерій Михайловський
15:30
16:30
зал єдиноборств
16:00

Понеділок

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30

Середа

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30

П'ятниця

  • Тхеквондо: молодша група тренер Валерій Михайловський
    15:30 - 16:30
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
16:00
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
Тхеквондо: старша група
тренер Валерій Михайловський
16:30
17:30
зал єдиноборств
17:00

Понеділок

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Вівторок

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Середа

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

Четвер

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30

П'ятниця

  • Тхеквондо: старша група тренер Валерій Михайловський
    16:30 - 17:30
No events available!

ГРАФІК РОБОТИ ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

Пн-Пт: з 7.00 до 22.00
Сб: з 8.00 до 22.00
Нд: з 11.00 до 18.00

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ ТА АБОНЕМЕНТІВ

напрямок частота вартість, грн.
ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
1 заняття з 7:00 до 17:00 70
1 заняття з 17:00 до 22:00 80
8 занять у місяць 400
12 занять у місяць 450
БЕЗЛІМІТ на місяць 600
БЕЗЛІМІТ СІМЕЙНИЙ на місяць для двох 1000
БЕЗЛІМІТ на 6 місяців 2100
БЕЗЛІМІТ на 12 місяців 3200
Індивідуально з тренером разове +100 до заняття
Індивідуально з тренером 8 занять +700 до абонементу на 8 тренувань
Індивідуально з тренером 12 занять +1200 до абонементу на 12 тренувань
Для учасників АТО -20% на всі абонементи
напрямок частота вартість, грн.
КРОСФІТ
1 заняття 1 раз 150
8 занять у місяць 500
12 занять у місяць 600
БЕЗЛІМІТ на місяць 700
БЕЗЛІМІТ на 6 місяців 2600
БЕЗЛІМІТ на 12 місяців 5100
Індивідуально з тренером 1 раз +100 до заняття
напрямок частота вартість, грн.
КРОСФІТ ДІТИ (7-14р)
1 заняття 1 раз 100
8 занять у місяць 400
12 занять у місяць 500
напрямок частота вартість, грн.
ЄДИНОБОРСТВА
Тайський бокс
1 заняття 1 раз 70
8 занять місяць 450
12 занять у місяць 500
БЕЗЛІМІТ місяць 600
Персональне з тренером для одного 300
Персональне з тренером для двох 400
Тхеквондо
1 заняття 1 раз 80
молодша група (з 7 років) безліміт 350
старша група безліміт 400
Бокс (індивідуально з тренером)
1 заняття 1 раз 170
8 занять у місяць 1200
12 занять у місяць 1800
напрямок частота вартість, грн.
POLE DANCE AERIAL SILKS NEW
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 600
АБОНЕМЕНТ FLY MIX NEW
безліміт у місяць 850
напрямок частота вартість, грн.
POLE DANCE
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 600
12 занять у місяць 700
персональне заняття +80 до заняття
напрямок частота вартість, грн.
EXOTIC POLE-DANCE
1 заняття 1 раз 80
8 занять у місяць 600

Вік набору діток у групи з Pole Dance та повітряної гімнастики — з 8 років

напрямок частота вартість, грн.
STEP    (аеробіка)
1 заняття 80
8 занять у місяць 500
12 занять у місяць 600
напрямок частота вартість, грн.
FUNCTIONAL  (силовий тренінг)
1 заняття 1 раз 75
12 занять у місяць 500
напрямок частота вартість, грн.
BOX АЕРОБІКА    (аеробіка)
1 заняття 75
12 занять у місяць 500