Skip to main content
СВ-КЛУБ
ПОПУЛЯРНИЙ КОМПЛЕКС М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІЗ 10 ЗАКЛАДАМИ ОЗДОРОВЧОГО, СПОРТИВНОГО, РЕСТОРАННОГО, ЕСТЕТИЧНОГО, БАННОГО, РОЗВАЖАЛЬНОГО ТА БІЗНЕС СПРЯМУВАНЬ НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІЇ

СВ Клуб працює у місті понад 20 років та зустрічає гостей вже не одного покоління.

Свята, концерти, конференції, вечірки, випускні, тімбілдінги, обіди відділами, тренування колективами та парення сім’ями — щоденна, звична, приємна задача для персоналу закладу.

У комплексі працює одразу 10 закладів для ваших потреб та задач. Основний напрямок роботи Комплексу — оздоровчий, та включає у себе послуги персонального й групового тренінгу, спа-сегмент та сервіс банної культури.

Обирайте, який заклад або заклади, ви бажаєте відвідати сьогодні 🙂 Ми завжди чекаємо на вас!

спа-центр «Терми»

найбільший SPA міста із оздоровчими парними, кваліфікованими майстрами масажу та парення, кімнатами відпочинку та сну

дізнатись більше про Терми

спа-салон «Spa Relax»

унікальний салон зі справжнім тайським масажем від дипломованих майстрів Таїланду та з понад 100 видами б’юті-послуг та спа-комплексів на будь-який вік й покази

дізнатись більше про Спа Релакс

кросфіт-зал «Titan Box»

найбільший у західній Україні зал для тренувань з кросфіт від початкового до професійного рівнів

дізнатись більше про Тітан Бокс

тренажерний зал «I LOVE FITNESS»

один з перших залів Хмельницького, який сьогодні займає 300м2 із кардіо, силовими та тренажерними зонами

дізнатись більше про Ай Лав Фітнес

конференц-сервіс «Conference Hall»

три зали для проведення заходів будь-якого спрямування, складності, типів розсадки. Зручний та сучасний івент-простір на 50-500 людей із повним технічним та ресторанним супровідом.

дізнатись більше про Конференц Холл

ресторани «Стейк Хаус» та «Гаряча Курка»

сімейні заклади із смачною кориснею кухнею, теплою атмосферою та затишком. У літній період гостей приймає відкритий ресторан із найкориснішою курятиною міста!

дізнатись більше про Стейк Хаус

диско-клуб для дорослих «Роза Бар»

місце зустрічі одиноких сердець та відпочинку добрих друзів, смачних вечерь та вечірок, дзвінкого караоке та диско-хитів усіх часів.

дізнатись більше про Роза Бар

«Готель СВ»

наймолодший, але вже улюблений хмельничанами та гостями міста заклад. Нові номери класу Стандарт, Напівлюкс та Люкс. Зручне розташування, ціни, сервіс та спеціальні пропозиції х користування сервісом інших закладів СВ-Клубу. Ідеальний уікенд із поєднанням відпочинку, релаксування, перезавантаження ресурсів тіла та душевних!

дізнатись більше про Готель

Обирайте свій заклад! Комбінуйте відвідування! Звертайтесь до нас по допомогу з організацією свого дозвілля — ми допоможемо з будь-яким питанням!

«СВ-Клуб» — 20 років стабільної роботи, появи нових сегментів та сервісу, зростання якості та здатності робити наших госей здоровими та щасливими!

ЯКЩО У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ЗАУВАЖЕННЯ, БУДЬ ЛАСКА, НАПИШІТЬ ПРО НЬОГО У НАСТУПНІЙ ФОРМІ. ВАША ДУМКА ДУЖЕ ЦІННА ДЛЯ НАС!