Skip to main content

Оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-Клуб» — унікальний заклад України з комплексного надання послуг населенню, серед яких і послуги з фітнес сервісу I LOVE FITNESS. Ми успішно організовуємо цю роботу завдяки висококваліфікованому персоналу та за допомогою спеціально обладнаних, унікальних приміщень: тренажерної зали, кросфіт-зали і залів для групових занять.

Тренажерна зала дуже велика, простора, світла обладнана сучасними системами вентиляції і кондиціювання. Тут є багато кисню, у нас людина немає кисневого «голодання».

Все це дозволяє створити чудову атмосферу для тренувального процесу!

На площі майже 500 квадратних метрів тут зручно розташовано професійне обладнання фірми «ІнтерАтлетика». Зала має тренажери з «вільною» вагою та «блочні» тренажери. Спортивне знаряддя підібрано таким чином, аби максимально пропрацювати усі можливі групи м`язів тіла людини під час тренування. Цю чудову залу орієнтовано як на професіоналів (у нас тренуються чемпіони Світу), так і на спортсменів – початківців, на людей, які бажають підтримувати свою фізичну форму і тих, кому потрібно пройти курс реабілітації, аби відновити своє здоров`я після травм, поранень, інших тілесних ушкоджень.

Чим унікальна наша «тренажерка»?

У першу чергу, звичайно ж, професіоналами-інструкторами, які тут працюють! Вони точно і дуже кваліфіковано складають персональні тренування нашим клієнтам! Якщо людина не замовила собі такі послуги, вона може звернутися до інструктора за консультацію, що надається безкоштовно! Ті, хто бажає, замовляють персональні тренування. Тренера постійно спілкуються з клієнтами, допомогаючи їм проходити тренування більш ефективно та якісно.

Окрім цього, наші інструктори пильно слідкують, щоби під час занять людина не отримала ніяких ушкоджень Адже, мета комплексу «СВ-Клуб» – допомогти нашому клієнту сформувати гарне і здорове тіло, при цьому, не нашкодити цій людині! Відповідно, у першу чергу, тренера звертають увагу на дихання під час виконання вправ, а далі – корегують техніку їх виконання.

Тренажерний зал має спеціальну розминочну зону, яка дає людині можливість розігріти м`язи до тренування. Якщо говорити про обладнання тренажерної зали, то воно, дійсно, унікальне! Є велика «кардіо-лінія» з дивовижними тренажерами та декілька видів бігових доріжок. Серед них – найсучасніші доріжки (без моторів), поки що, єдині в Україні! На цих нових доріжках, що працюють від руху людини, плавно навантажуються не тільки усі суглоби, але й м`язи заднього бедра, що вельми важливо для тренувань! Людина сама штовхає бігову доріжку, що повністю відтворює біг у звичайних умовах. Така новітня конструкція тренажера виключає «ударний» ефект на суглоби, який, нажаль, присутній на звичайних – електричних бігових доріжках.

У тренажерній залі є місця, де розташовано відфільтровану питну воду (вода нашим клієнтам надається безкоштовно). У перервах між підходами в тренуваннях люди приходять сюди вгамувати спрагу і це дуже важливо, бо, обов`язково, потрібно вчасно поповнювати водний баланс свого організму.(зробити посилання на статтю про воду)!

Тренажерна зала приємно дивує і своїм «Спорт-баром» (звісно, безалкогольним), що зручно знаходиться прямо на території «тренажерки» «I LOVE FITNESS». Інструктори можуть порадити відвідувачам певні енергетичні коктейлі з цього бару, аби додати можливостей для тренування. У «Спорт-барі», окрім «енергетичних» коктейлів, також, є чай, соки-фреш. Завдяки тому, що наші клієнти мають електронні браслети, які їм вручають на вході, оплата за послуги бару відбувається в електронному вигляді – на цей браслет. Тому людині не треба із собою носити гроші. Тільки коли вона вже іде на вихід, на ресепшені розраховується за надані послуги.

Фізиологічна властивість нашого організму – поповнювати свою енергію після її значних втрат, формує природнє бажання людини поїсти по завершенню тренування. Щоби зекономити час для наших клієнтів, комплекс «СВ-Клуб» пропонує скористатися унікальними послугами, до прикладу, прямо з тренажерної зали замовити собі поїсти. Офіціант прийде, прийме замовлення, а, по завершенню тренування та приймання душу, на клієнта вже чекатиме смачна і запашна їжа у нашому ресторані! Ми економимо час наших відвідувачів!

Так само, після, або під час тренування людина може зконтактуватися і з нашим спа салоном «Spa Relax»  і замовити відповідні послуги, до прикладу «тайського» масажу! Людині не треба передягатися, бо салон зручно розташовано поруч! Ще для наших клієнтів тренажерної зали є можливість після тренувань відвідати і наш банний комплекс «Терми»

Для клієнтів «I LOVE FITNESS» є спеціальні пропозиції – спеціальні знижки та абонементи.Якщо людина завітала до тренажерної зали, у той самий день вона має право отримати спеціальну цінову пропозицію на відвідування банного комплексу «Терми»!

У клубі «СВ» ексклюзивно-гарно реалізовано систему перепусток до залів «фітнес»-сервісу «I love fitness!». Коли людина завітала до нас, їй на ресепшені видається спеціальний електронний браслет з «чипом». З цим браслетом наш клієнт проходить через турнікет, відкриває шафу. Наша зручна автоматизована система обліку і контролю дозволяє у будь-який час отримати від адміністратора консультацію і необхідну інформацію. Далі людина йде до своєї шафи, яку обладнано електронним замком. У нас є супер-сучасні, дуже просторі і зручні роздягальні, як для жінок (на 300 осіб), так і для чоловіків (на 200 осіб), де можна скористатися новими потужними фенами, що є у нас у достатній кількості! Душові кабінки обладнані автоматичною системою регулювання температури води. Якість і кількість кабінок дозволяє комфортно почуватьи себе відвідувачам і не створювати черг! Душові зручно розташовані – помивочну зону відділено від самого залу! Ну, а для зручності переодягання є біля кожної шафи сидячі місця!

Система роботи тренажерної зали унікальна: з 7-00 години ранку і до 22-00 години (у неділю – до 16-00 години), без вихідних.

Комплексний підхід до вирішення потреб наших клієнтів дає людині максимально економити свій час і отримати той ефект, заради якого вона і приходить!

Ми працюємо для Вас!

Наша ціль – робити людей здоровими і щасливими!