«Офуро»

японські терми

Офуро — традиційна японська ванна.
У «Термах» вона представлена трьома басейнами з температурою води, відповідно, 42˚С, 45˚С та 11˚С.
Вода у басейнах постійно циркулює, підігрівається для підтримання сталої температури та очищується за допомогою унікальної системи очистки з іонами срібла та міді. Ми — єдиний спа центр Хмельниччини, який не використовує у своїх басейнах хлорки.
Головна властивість японських терм — глибокий вплив на нервову систему: зняття стресів, роздратувань, депресій та психозів, профілактика захворювань внутрішніх органів, серцево-судинної системи. Офуро корисна при порушеному обміні речовин, зайвій вазі (включаючи ожиріння різних степенів). Лазні позбавляють від ревматичного болю. За медичними даними, регулярні відвідування японських терм в кілька разів знижують ризик захворювання на інфекційні захворювання.
Офуро ідеальні для спортсменів: лазні чудово розслаблюють та відновлюють сили, знімають крепатуру після тренування та втому з м’язів після важкого трудового дня.

5/5 за оцінками відвідувачів японських бань

Процедура парення в «Офуро»

  1. Починається процедура із зануренням по шию у перший (підготовчий) басейн із температурою +42˚С Організм, відчуваючи, що біля шкіри дуже гаряче, направляє кров до внутрішніх органів життєдіяльності, на максимальну відстань від поверхні тіла.
  2. Через деякий час (його ви для себе визначаєте індивідуально) ви залишаєте перший басейн і переходите до другого — з температурою води 11˚С. У цьому басейні відбувається зворотній процес, а саме: рецептори на шкірі сигналізують організму – «дуже зимно» — і тепла кров, звичайно ж, повертається назад, до шкіри. Коли людина охолодилася (час перебування, як і у першому басейні, визначається індивідуально – аби було комфортно), вона, виходить з басейну. Вже холоду немає, а кров знаходиться біля поверхні шкіри і максимально насичується киснем.
  3. Далі людина йде до третього басейну з температурою води 45˚С. Знову ж таки, організм відчуває – гаряче біля шкіри, й відправляє кров до внутрішніх органів. Але цей відтік від шкіри відбувається вже у більш прискореному режимі, майже миттєво. На поверхні шкіри можна відчувати «порізи» або «мурашки». Цього разу кров потрапляє до внутрішніх органів вже насичена киснем! Тому людина може відчувати запаморочення, бо відбувається перенасичення киснем організму (ефект барокамери).

Чергування другого (45˚С) та третього (11˚С) басейна повторюється 4-5 разів.

Релакс — обов'язковий етап!

Після японської терми організм розслабляється максимально, тому 20-30 хвилин сну — етап, яким обов’язково варто завершити ритуал японського парення. Для цього наш комплекст для парення обладнано спеціальними місцями для сну: у загальному залі, у спеціальних кімнатах для сну — “лавандовій” (аромокімната сну) та “дубовій” (з десятками дубових віників під стелею).

Цього часу буде достатньо, щоб організм повністю прийшов до норми та відновив здоровий баланс, позбавився залишків напруги, стресу, нервозності.

Обмеження у кількості одночасного перебування у «Термах»

50
осіб

Просимо завчасно бронювати місця

через дзвінок

або тут через форму