«Соляна Терма»

з морською сіллю у парі

Унікальний варіант пропарювання для людей з алергією, ослабленим імунітетом, астматиків, з проблемами дихальних шляхів. Головна унікальність та гордість «Терм» — паровий генератор із концентратом морської солі. У цій парній, на відміну від схожих соляних кімнат, на стінах чи підлозі немає скупчень солі, кристалики якої під час дихання травмують тканини гортані, бронхів та легень, викликаючи подразнення та мікро-травми. Морська сіль вже попередньо розчинена у воді та подається у парі.

Дихати морською сіллю дорослій людині у термі можна до 40 хвилин.

Паровий розчин морської солі окутує ваше тіло і проникає глибоко в легені та пори шкіри. Ви дихаєте чистим морським повітрям з дуже високою концентрацією солі, без пилу та мікробів.

Результат: потужна профілактика інфекційних (вірусних та сезонних алергічних) захворювань, підвищення місцевого (органи дихання) та загального імунітету, лікувальна дія на шкіру, профілактика та лікування екземи, покращення сну вже після першого відвідування, стабілізація вашого психосоматичного стану

5/5 за оцінками відвідувачів «Терм»

Комфортне парення

Температурний режим — max до 40°C

Час перебування у термі — до 40 хвилин (доросла людина), до 30 хвилин (підліток)

Волога галотерапія

Парення у соляній термі передбачає повний спокій. Дружню розмови, якщо ви відвідуєте «Терми» компанією, варто залишити на потім. Сидіть на теплій лаві терми спокійно, дихайте неквапливо та глибоко.

Після завершення парення обов’язково обполосніться під душем

Обмеження у кількості одночасного перебування у «Термах»

50
осіб

Просимо завчасно бронювати місця

через дзвінок

або тут через форму