«Хамам»

турецькі бані

Хамам — традиційна турецька баня.
У «Термах» до ваших послуг два турецьких хамами, з теплими лавами та чебек-таші (мармуровий масажний стіл).

Різниця між турецькими термами у оздобленні: один хамам у нас декоровано зеленими мозаїкою та світлом, другий — білими.

Проведення хамаму у «Термах» супроводжується спа-ритуалами. Вони спрямовані на повноцінний відпочинок вашого тіла, відновлення гармоніх душі та свідомості. У Туреччині хамам — один з улюблених національних звичаїв, секрети якого ми, сподіваємось, вміло перейняли та даруємо вам, хмельничани й гості міста.

Турецька лазня — місце, де можна відпочити і тілом, і душею. Вважається, що хамам — відмінний помічник у боротьбі з порушеннямм сну. Проведений за усіма етепами хамам впливає на метаболізм, прискорює обмінні процеси, організм швидше позбавляється токсинів та зайвої ваги. А систематичні візити в хамам значно покращують кровообіг, сприяють усуненню застійних процесів.

5/5 за оцінками відвідувачів турецьких бань

Процедура та етапність Хамаму

Історично вважається, що хамам — вдосконалена римська парна. Проте, якщо остання спроектована для парення із підтриманням високої (у 100%) вологості та середньої температури (до 50°C), то хамам — для проведення спа-процедур та підтримання температури вже попередньо пропареного тіла м’яким теплом лежаків, підлоги, стін.

Традиційний Турецький Хамам проходить у «Термах» в 5 етапів

  1. Попереднє пропарювання тіла – у римській, вологій або фінській бані, на ваш вибір
  2. Омовіння шкіри та пілінг тіла спеціальною рукавичкою Kessa
  3. Нанесення високої густої піни мила Beldi по всьому тілу та пінний масаж
  4. Омовіння та зволожуючий масаж аромомаслом або лосьйоном
  5. Чаювання зі східними солодощами

Сонячний хамам

  1. Чаювання — обов’язковий етап, яким має завершитись процедура хамаму. Не поспішайе! Зручно влаштовуйтесь на шезлонгу або за столиком барної зони «Терм» та насолоджуйтесь теплим напоєм. Такий ритуал підсилює детоксикуючий ефект хамаму, заспокоює нервову систему.
  2. Пілінг Kessa та пінний масаж — процедура вибору №1 перед відпусткою. Доведено, що засмага після хамаму лягає рівномірно та має красивий бронзовий відтінок. Рекомендуємо завжди користуватися послугами хамамщика, якщо ви плануєте відпочинок.

Обмеження у кількості одночасного перебування у «Термах»

50
осіб

Просимо завчасно бронювати місця

через дзвінок

або тут через форму