«Волога Терма»

по типу російські бані

Терма з парогенератором.
Баня обладнана широкими зручними полицями та спеціальними місцями для парення. Під час парення обов’язкове використання простирадел.
Одна з зон парення оснащена двоярусною лавою: верхній ярус для парення віником та отвором під обличчя, на яке з нижнього ярусу поступає охолоджений потік повітря (охолодження відбувається завдяки відерку з льодом або холодною водою на нижньому ярусі)
Гаряче повітря, яке ви вдихаєте, стимулює постачання кров’ю слизових оболонок дихальних шляхів, збуджує їхні клітини.
Ефект паріння досягається кількістю пари в парній, а не внаслідок жару. Оскільки паріння — це пар, а не температура.

Результат: очищення організму від шлаків та токсинів, омолодження шкіри, укріплення імунітету, профілактика захворювань серцево-судинної системи, антицелюлітний ефект та позбавлення від зайвої ваги.

5/5 за оцінками пошановувачів російських бань

Цікавий факт про температуру

Температура до 60°C, оскільки лише до цієї температурної межі з тіла виходить піт, токсини та шлаки. Після 70°C організм “вмикає” захисну функцію від перегріву і пори шкіри закриваються. Відповідно зупиняється потовиділення, страждає шкіра. Ефекто паріння досягається кількістю пари в парній, а не за рахунок температури. Оскільки паріння — це пар, а не температура.
Вологість 60-70%

Після бані

  1. Не поспішайте після бані перевертати на себе бочку з холодною водою або занурюватись у прохолодний басейн. Пори вашої шкіри після вологої терми добре відкриті, на поверхні шкіри знаходяться токсини та шлаки, які вдалося вивести з організмом правильною температурою та вологістю бані. Якщо зараз ви піддасте шкіру сильному температурному контрасту, пори звузяться, надійно утримавши шкідливі речовини у собі. Після парення спершу зайдіть під теплий душ: злегка сполосніться, очищуючи шкіру, а далі як просить душа — під бочку або у басейн.
  2. Чергуйте парення з відпочинком. Зони релаксу з лежаками або кімната сну до ваших послуг!

Обмеження у кількості одночасного перебування у «Термах»

50
осіб

Просимо завчасно бронювати місця

через дзвінок

або тут через форму