Skip to main content

Сотий день війни.
100 днів життя “після”.
Нові реалії, з якими вчиться жити кожен українець.

З першого дня вторгнення росії «СВ-Клуб» облаштував на своїй території центр для прийому вимушених переселенців. Ставши найбільшим закладом свого рівня у Хмельницькому, де біженці могли отримати необхідну допомогу та піклування.

🙏Дякуючи власнику комплексу, волонтерським організаціям, сусіднім центрам прийому біженців, свідомому бізнесу, хмельничанам та українцям з гарячими серцями центр мав ресурс для прийому людей.

🇺🇦 За 90 днів ми прийняли транзитом більше ніж 17 тисяч біженців.
Усі були забезпечені речами “нарешті, доїхали”. Гаряча їжа, душ, нічліг, медикаменти, одяг, харчування та речі дітям, засоби гігієни тощо.

🇺🇦 Увесь час роботи центру тут проживали постійно від 200 до 500 людей

🇺🇦 Біженці перших хвиль проводили у дорозі по 20-40 годин. Перепочинок у СВ був життєво необхідний кожному з них. Дякуємо Богу та людям, що ми мали можливість її надати.

🇺🇦 Паралельно з діяльністю по переселенцях, збирали, сортували, відправляли гуманітарну допомогу. Тони вантажу прибули у місця, де його потребували найбільше.

🇺🇦 Зібрали та забезпечили необхідними речами добровольчий батальйон — наші хлопці на фронті боронять країну укомплектованими, а їх родини отримували допомогу у нас на місці.

🇺🇦 На фронт також пішли зібрані тисячі пакунків з медикаментами, спецодягом, сухпайками свого приготування, та сіток, сплетених руками наших біженців, які постійно пропонували свою допомогу у відповідь на нашу.

💔Усе, що ми бачили, чули, робили щохвилини ці три місяці стане на грубу книгу…
… Потерту, мов рукавички кухарів, які у різний час готували щоденно по 500-1500 порцій.
… Вологу, мов очі наших працівників, які поселяли, допомагали, піклувалися та недоспали на роки вперед.
… Добру. Тому що ми свято віримо — за усіма випробуваннями та горем, які довелося переживати нашій країні, стоїть перемога. Міцна нація. І її світла доля.

Дякуємо усім та кожному, завдяки кому наша діяльність тривала необхідний людям час. Перемога за нами!