Skip to main content

Тайський масаж. Саме та послуга, яка викликає у наших нових гостей багато питань, бо має навколо себе не менше загадок, а часом і міфів.

ТОП-3 стереотипів, яких точно немає у «Spa Relax»:

Весь масаж майстер ходить по спині клієнта

✅ Насправді майстри спа-салону «Spa Relax» Бі та Енні масажують клієнта за допомогою долоней, колін та ліктів. Саме такі тайські техніки допомагають розслабити навіть найглибші шари м’язів та сухожилля.

тайський масаж має потужну лікувальну та профілактичну дію. Курс тайського масажу — знахідка для людей з проблемними зонами попереку, шийно-комірцевої, ніг, сідниць, защемленням нервів спини

Тайський масаж не можна робити при болях у хребті

✅ Тайський масаж протипоказаний при остеопорозі та гострих захворюваннях суглобів. З іншими проблемами спини, про які ви повідомляєте перед сеансом, майстри «Spa Relax» навчені працювати!

Під час масажу тайська спеціаліст обирає персональну техніку, відповідну тому, як відгукується ваше тіло на масажні рухи. Ви самі відчуєте, наскільки точно та безпомилково наші тайки визначають проблемні зони і опрацьовують їх ефективно, але максимально делікатно.

Тайський масаж — це еротичний масаж

✅ Міф, з яким часто доводиться мати справу. Тайський масаж — абсолютно ціломудренний, духовний та енергетичний процес. Він потребує від майстра та клієнта спокою, розслаблення і довіри, проте не стосується жодних еротичних аспектів.

А які міфи про тайський масж знаєте ви? Пишіть у коментарях або запитайте особисто за номером 067 400 15 56 — адміністратори Spa Relax нададуть вичерпну інформацію та запишуть Вас на кращий з масажів планети вже сьогодні!