Skip to main content

31-ий день війни.
Ми теж стали до опору. А вірніше, стали опорою. З першого дня прийняли рішення перевести усі ресурси та сили на облаштування СВ-Клубу під штаб. Для тих, кого війна змусила залишити дім. І тим, хто їхав по 30 годин у невідомість та втомленими очима шукав в інтернеті адреси прихистку на Хмельниччині.

• 31-ий день ми приймаємо людей. 8700 біженців отримали тут свій прихисток. Більше 100 людей проживають.
• 31-ий день ми годуємо тих, хто потребує.
🔥В першу половину місяця це було триразове харчування на 900 людей щодня! Готували для тих, хто прибував у штаб. Готували й для інших волонтерських пунктів, хто звертався до нас за харчування.
🔥Зараз, зі зменшенням потоку переселенців, готуємо на 450-500 людей щодня у ресторані Стейк Хаус.
• 31-ий день ми отримуємо, сортуємо, передаємо на місця ліки, одяг, дитячі речі та харчування, пакунки для ЗСУ та ТерО.
• 31-ий день ми намагаємось додати у день дітей навчання, розвагу, радість. А у день дорослих – психологічну допомогу.

🙏За кожним з цих днів стоїть титанічна робота працівників СВ, яку варто було б підсумовувати щоденно тут у дописах. Але руки зайняті готуванням, пранням, сортуванням, посудом, незмовкаючими телефонами. А на питання smm – давайте сьогодні вже напишемо, ви ж такі круті – кивають: так так, пізніше, зачекай, горить!

🙏За кожним з цих днів десятки людей, яким би щогодини дякувати у дописах. Але руки волонтерів зайняті пакунками, продуктами, речама, вони, у невпинних роз’їздах між пунктами міста, кивають: так так, іншим разом, горить!

Тому ось так, на 31-ий день: «Дякуємо усім вам! Ви — круті! Були і залишитеся такими сьогодні!»

Разом – переможемо 💙 💛