Skip to main content

Кожну статтю, публікацію у соціальних мережах, усі персональні зустрічі ми завершуємо фразою “Чекаємо на вас!” Це слова вічливості та щире бажання бачити вас знову.
Але за що ВАМ обирати саме наш тренажерний для першого заняття?
Чому ВАМ повертатися у зал «I❤️FITNESS»?
Які причини, що Ви маєте тренуватися саме у нас?

1 Особисте — у безпеці. Наші роздягальні оснащені сучасними електронними шафами. Відкрити їх можете лише ви персональним браслетом-ключем, який отримуєте перед тренуванням. Ваші особисті речі у повній безпеці!

2 Все в одному закладі. Ми дійсно маємо усі сучасні напрями фітнес-тренувань: для людей різного рівня підготовки, спортивних вподобань, віку та статі.

  • Тренажерний зал
  • Кросфіт зал
  • Зал аеробіки
  • Зал єдиноборств
  • Зал полденс та повітряної гімнастики

ЗАУВАЖТЕ! Кожен з цих залів — окреме приміщення, з власною організацією робочого простору, спеціифічним спортивним обладнанням та системами витяжки й кондиціювання.

3 Чистота. Нам важливо, щоб ви відчували комфорт ще від входу в комплекс. Чистота комплексу, роздягалень, душових кабінок та залів для тренувань — наш пріоритет №1

4 Бахіли — обов’язково. Але на відміну від закладів, вхід в бахілах у які ви маєте забезпечити за власний кошт, «I LOVE FITNESS» заради вашої безпеки та зручності надає бахіли абсолютно безкоштовно.

5 Сучасна вентиляція. Потужні системи витяжки та кондиціювання забезпечують комфорт вашого тренування у будь-який сезон та день року.

6 Турбота про клієнта та спілкування. Ми допомагаємо вам порадою, поясненням, демонстрацією завжди, коли цього потребують ситуація або особисто ви.

7 Розмежовані зони тренування
Наш тренажерний зал має розмежування простору — кардіозону, зону вільних вагів та силові тренажери розміщені таким чином та у такій кількості, що у залі зручно тренуватися навіть багатьом відвідувачам одночасно.

Кросфіт зал «Titan Box». Також з розумною організацією робочих зон: зал збудовано за типом амфітеатру”.

  • Перший, найбільший ярус, відведено під функціональну зону (важка атлетика, кросфіт станції, вагове обладнання)
  • Другий ярус — кардіозона (кардіотренажери, гантельний ряд)
  • Третій ярус — зона відпочинку, стретчінгу та замикни.

Це 7 головних причин, чому ви маєте бути у нас. А ще сьогодні — кращий день почати тренування. Ми, з задоволенням та професійністю, з посмішками та високим сервісом — чекаємо саме на вас!

__________________________

У будні тренуємо з 7:00
в суботу з 8:00
в неділю з 11:00
__________________________
Наші номери 0 800 75 35 35 | 068 529 92 99
Наші мережі Facebook та Instagram
Наш сайт