Skip to main content

Практикум «Система HACCP для HoReCa».
30 серпня, м.Хмельницький

⚌✰ ⚌✰ ⚌ ✰⚌ ✰⚌✰ ⚌
📞 Деталі та бронювання місця → 067 821 05 22
📲 Онлайн заявка → https://forms.gle/v5ePmXzqR9yznzUE9
⚌✰ ⚌✰ ⚌ ✰⚌ ✰⚌✰ ⚌
Це спеціально розроблена навчальна програма для співробітників установ ресторанного бізнесу.

Для кого?
▪️ Власників ресторанного бізнесу
▪️ Директорів закладів
▪️ Керуючих
▪️ Шеф-кухарів
▪️ Су-шефів
▪️ Технологів і менеджерів за якістю
▪️ Постачальників і завідувачів складом
▪️ Адміністраторів
▪️ Менеджерів бару

🔸 Програма:

▪️ Перший блок: – Причини, процедура і етапи впровадження HACCP – Актуальне законодавство України по HACCP та повноваження ДПСС – Відповідальність за порушення норм НАССР – Програми-передумови – Уніфікована форма акта Перевірки. Короткий інструктаж по проходженню перевірок – Застосування HACCP у всіх процесах, які проходить продукт.

▪️ Другий блок: – Розробка і всі етапи впровадження системи ХАССП на прикладах кафе / ресторанів – Розробка документації для системи харчової безпеки в закладі – Практичні приклади заповнення документації відповідно до системи ХАССП і поради з ведення поточних журналів – Основні проблеми та поширені помилки при впровадженні системи ХАССП – Причини зниження ефективності системи HACCP – Відповіді на запитання учасників.

Додаткова інформація:

🔸 Кількість учасників: від 10 до 15 осіб в групі.
🔸 Кожен учасник отримує електронні матеріали: шаблон пакета документів для розробки і впровадження ХАССП, нормативні та допоміжні документи з харчової безпеки.
🔸 Наприкінці заходу кожен учасник отримає сертифікат.
🔸 Тільки практикуючі лектори (сертифіковані аудитори по системі ХАССП).
🔸 Вартість практикуму – 1600 гривень (ціна за одного учасника). При бронюванні трьох і більше місць, ви отримуєте знижку

🔸 Тривалість – 8 годин 🗓Дата проведення 30 серпня – місто Хмельницький. Більш детально можливо обговорити по телефону. Оплата навчання: можливість готівкового / безготівкового розрахунку, передоплата в розмірі 40%, решта суми – в день практикуму. Місце проведення: 📍 вул.Свободи 1а, “СВ-Клуб”, 2-й поверх

Деталі та бронювання місця за тел.

Забронюй участь за номером телефону 067 821 05 22 вже зараз!