Skip to main content
СВ-КЛУБ
ПОПУЛЯРНИЙ КОМПЛЕКС М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІЗ 10 ЗАКЛАДАМИ ОЗДОРОВЧОГО, СПОРТИВНОГО, РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, ЕСТЕТИЧНОГО, БАННОГО, РОЗВАЖАЛЬНОГО ТА БІЗНЕС СПРЯМУВАНЬ НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІЇ

СВ Клуб — сотні задач, одне рішення.
«СВ-Клуб — це оздоровчо-розважальний комплекс. Ми знаходимось на Проспекті Миру і от вже 20 років працюємо для хмельничан за багатьма спеціалізаціями та напрямками.

Це фітнес-центр — один з найбільших спорткомплексів міста. Тут ми гарантуємо клієнтам сучасне оснащення, контроль за вчасним ремонтом та заміною обладнання, просторі роздягальні з душовими, кваліфікований тренерський колектив

Це спа-центр — унікальна територія банного відпочинку, оздоровлення тіла та душевних сил. Тут з 12:00 до 24:00 щодня для вас працюють 8 видів бань Світу, басейни та джакузі, зони відпочинку та масажів, кімнати сну та святкування компанією.

Це готель — затишний новий заклад Хмельницького для вашого проживання під час робочих та особистих візитів. А ще бронь 24/7 — неперевершене доповнення до відпочинку у Термах або після конференцій для гостей з іншого міста.

Це спа-салон — єдиний у місті б’юті-заклад, де працюють дипломовані майстри з самого Таїланду, а на одній території знаходяться усі необхідні сучасній людині послуги з оздоровлення, омолодження, догляду та естетики.

Це диско-клуб — нічний заклад з двома залами: ресторанною, для класичних вечорів та дозвілля, та диско-залом, для гучних вечірок, шоу-програм та корпоративного відпочинку. Вхід лише для дорослих.

Це ресторани смачної курятини та приголомшливих стейків. Тандем роботи класичної кухні, страв на будь-який смак, кондитерських шедеврів власного приготування, а з 2020 року — корисної курятинки, приготованої за унікальним рецептом.

Це конференц-сервіс з 3 залами для проведення заходів будь-якої складності, напрямку та кількості слухачів. Це сервіс повного циклу і триває від надання в оренду залу, до технічного обслуговування та ресторанного супроводу увесь час ваша конференції.

«СВ-Клуб» працює саме для вас! Ми завжди націлені на ваші потреби та своїм сервісом, досвідом, професійністю піклуємось про вас вже третій десяток років!

❤️Відкритими серцями ми дякуємо гостям за схвальні відгуки, тому що вони надихають.
🤓Відкритим розумом ми дякуємо за критику, тому що вона показує, в чому ми можемо стати кращими для вас.

Тому чекаємо на вас сьогодні! Чекаємо на вас щодня!

Тому чекаємо на вас сьогодні! Чекаємо на вас щодня!

«СВ-Клуб» — 20 років стабільної роботи, появи нових сегментів та сервісу, зростання якості та здатності робити наших госей здоровими та щасливими!

ЯКЩО У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ЗАУВАЖЕННЯ, БУДЬ ЛАСКА, НАПИШІТЬ ПРО НЬОГО У НАСТУПНІЙ ФОРМІ. ВАША ДУМКА ДУЖЕ ЦІННА ДЛЯ НАС!