Skip to main content

Пориньте у вирій тілесного і душевного комфорту!

Унікальність технік фахових майстрів,доцільні та правильні рекомендації щодо існуючих послуг, приємний обслуговуючий персонал, чистота приміщень та дивовижна музику релаксу, створять максимально потужний, потрібний Вам, ефект оздоровлення і розслаблення.

Мандруючи коридорами «SPA RELAX», Ви побачите:

  • Переодягальню, де Ви залишаєте свій одяг та взуття і надягаєте халат, тапочки та (якщо того потребує процедура) одноразову білизну. Гості б’юті-сектру салону надягають лише бахіли.
  • Перукарню, де працюють висококваліфіковані спеціалісти чоловічого та жіночого профілей (кабінет містить 4 робочих місця)
  • Манікюрний та педікюрний кабінет. Ми надаємо послугу спреєвого апаратного педикюру на спеціальному ортопедичному кріслі, використовуючи тільки металеве, з елементами каменю, обладнання, що стерильно і якісно дезинфікується після кожного клієнта)Для абсолютної безпеки наших відвідувачів, окрім обовязкового прибирання, у кожному кабінеті є бактерицидна лампа, та бокси з душем. Після проведення процедур відбувається обеззараження приміщення.
  • Кабінети тайського масажу, в яких гості із Таїланду є висококомпетентними спеціалістами вузького профілю, мають медичну освіту, і готові здійснити аналіз стану здоровя вашого організму навіть на основі дотиків до ваших ступней. Дизайн кабінету та каучукові матраци дозволять вам відчути себе справжнім відвідувачем азіатських просторів.
  • Кабінет гідромасажу і підводного масажу, в центрі якого розташована ванна, де сильна струя води розминає тіло, після чого спеціальні форсунки, що знаходяться по периметру ванної, випускають під сильним тиском повітря, тим самим масажуючи ваше тіло.
   Для підсилення позитивного ефекту процедури, використовується «світлова терапія» (LED-освітлення) та ароматерапія (на основі додавання масел). Відбувається своєрідний лімфодренаж, особливо корисний, для людей із малорухливим способом життя.
  • Кабінет для парення в «Кедровій бочці» Споконвіку відомо, що кедр – дерево, наділене унікальними цілющими властивостями. Воно вважається дорогоцінним, оскільки ядра кедрових насінь містять мікроелементи, які сприяють покращенню памяті, і є нескінченним джерелом рослинних протеїнів та жирів. Масло, виготовлене з кедра, підвищує імунітет і відновлює роботу нервової системи, укріплюючи серце та судини людини. Дерево кедра знищує мікроби, виступає як «дезінфектор» та відновлює здоровий синтез організму на клітинному рівні. Кедр використовується для заживлення ран та у боротьбі із простудними захворюваннями.

   Процес паріння у кедровій бочці:

   Тривалість: 10-15 хв.
   Під дією температури більше 45*С, тіло пітніє, і разом із потом виходять усі шлаки та токсини. А тим часом, ви спокійно дихаєте свіжим повітрям масажного кабінету. Адже про ваше тіло у капсулі бочки – піклуємось ми. Після паріння, ви можете скористатись послугами масажистів.

Косметологічні кабінети (з усіма видами послуг, детальніше: консультація за номером 067 400 15 56)

 • Кабінет «stone-терапії»
  СТОУН-терапія – масаж за допомогою теплого каміння, вплив його цілющих властивостей на ваше тіло, ви відчуєте одразу після першого сеансу.
 • Кабінет парного масажу: не забуьте про можливість провести чудовий відпочинок разом із своєю коханою людиною під час послуг парного масажу.
 • Кабінет пресотерапії або якісного масажу лімфатичної системи організму.
  З нашим ритмом життя, постійними стресами, незбалансованим харчуванням, поганим сном, лімфа досить перевантажена і потребує іноді вашої допомоги для покращення Вашого здоров’я.
 • Тандем римської парної і турецького хамаму
  Тривалість: 1год – 1,5 год
  Римська парна розрахована на 4 гостя одночасно.

Також ви побачите територію для відпочинку або релакс-кімнату, яка оснащена надсучасними кріслами-лежаками. Тут можна відпочити до/після процедури або між ними.

У нас в гостях Ви ніколи не залишитесь голодними! «Spa Relax» потурбувався про ваш комфорт: смачні перерви та різні смаколики чекають на Вас у ресторані «Стейк Хаус». Замовлення можна зробити під час процедури та по закінченню смакувати вже готовою стравою.

Чекаємо на Вас у SPA RELAX!