Skip to main content

У римлян процедура відвідування терм мала особливу популярність! Навіть при зустрічі стародавні мешканці Риму замість вітання питали один в одного: «Як потієш?» А на одній із старовинних будівель зберігся напис: «Парна, любов і радість — до старості ми разом», який дійшов аж до наших часів!

Терма для римлян була цілим ритуальним приміщенням, невід’ємною частиною житла. Адже там вони не тільки милися, але і проводили бесіди, читали вірші, малювали, співали, влаштовували пишні трапези. В термі були кімнати для масажу, майданчики для спортивних вправ та змагань й, навіть, бібліотеки! Римляни-багатії відвідували «терми» (з грецької – «тепло») двічі на день.

Наш банний комплекс «Терми» пропонує своїм клієнтам своєрідну подорож до стародавнього Риму – можливість попаритися у справжній римський термі!

Це приміщення обладнане широкими полицями, аби людям було зручно лежати на них.

Завітавши до римської терми, клієнт перед процедурою за допомогою спеціального шлангу змиває обрану полицю водою і потім лягає на цю ліжницю. Температура вологої пари у цій термі не більше 50˚С, що дозволяє добре глибоко прогріти тіло і максимально забрати з нього шкідливі речовини. Париння тут нагадує процеси в інших парних і має схожі позитивні ефекти.

Щоби клієнт, дійсно, оздоровився, а не навпаки, він має прийняти саме горизонтальне положення. Чому? У нас в організмі є своєрідний терморегулятор, який, в залежності від температури повітря оточующого середовища, нагріває або охолоджує тіло. В термі біля підлоги, завжди холодніше, ніж вгорі, тому, коли ми сидимо, наші температурні датчики надсилають організму різні температурні дані. Ця розбіжність, іноді, досягає і 20˚С, і 30˚С . Відповідно, організм не знає як реагувати на це. Що робити? Чи охолоджувати тіло, чи ні? Після таких «експериментів» буває, що людина себе погано почуває, в неї болить голова. Тож, не варто наражати себе на небезпеку! Треба лежати на полицях і спокійно паритися!

Правильно використовувати парну (лежати) у римський термі можуть 4 особи одночасно.
Після римської парної у спа центрі «Терми» Ви маєте можливість ще додатково замовити масаж і відпочити. В оздоровчо-розважальному комплексі «СВ-Клуб» є місця, де по завершенню процедур у «Термах», Ви можете гарно відпочити та замовити чудові фірмені блюда і напої з нашої кухні!

Ми піклуємося про своїх клієнтів, аби їм було завжди комфортно та зручно!

Тож, раді будемо бачити Вас у наший римський термі!
Ми працюємо, аби Ви були здорові і щасливі!

на фото мужчина парится в бане в Хмельницком спа центре Термы