Skip to main content

Р есторан «Стейк Хаус» має 150 посадочних місць. Ідея його відкриття – забезпечити належні умови для людей, які поруч грають у більярд, щоби вони мали можливість поїсти. З часом, побачивши, що тут можна надавати послуги не тільки для клієнтів більярдного клубу, але й для інших людей, ми зробили вже повноцінний ресторан.

Тож, сьогодні «Стейк Хаус» має можливість запропонувати своїм відвідувачам і барну продукцію, і повноцінну кухню у повному асортименті! У ресторані створено ще й мангальну зону («зимовий сад»), де варто побачити, як готується Ваша замовлена їжа, стейки на відкритому вогні, а, потім, й скуштувати її! Це просто неперевершено – м’ясо на аргентинському грилі (зробити посилання на аргентинський гриль)! Дуже корисне для здоров`я м’ясо! Ми – єдині на Хмельниччині, хто готує сьогодні саме у такий спосіб! Маємо чим приємно дивувати краян: кухня «вог» (приготування їжі на великому вогні) – за три з половиною хвилини інгридієнти страв не втрачають своїх корисних властивостей, на відміну від того, що відбувається при повному процесі смаження! Така їжа, теж, дуже корисна для людини! Окрім того, що ці страви готуються швидко, вони ще фантастично смачні! У ресторані замовляють піцу на будь-який смак! Майстри з виготовлення цієї популярної страви – піцайоли у будь-який час до Ваших послуг!

Основне призначення нашого ресторану – це робота у підрозділі «конференц»-сервісу (зробити посилання на конференц-сервіс). Ми забезпечуємо їжею до 200 людей, які беруть участь у проведенні конференцій чи бізнес-тренінгів. «Кава-брейк», обіди та вечері – все це ми успішно забезпечуємо!

«Стейк Хаус» – нині досить популярне місце для зустрічей закоханих, святкування днів народжень, ювілеїв, організації незабутніх корпоративів! Часто у ресторані відбуваються чудові вечірки за участю «класних» музикантів, відомих професійних виконавців! LED-екрани, гарна музика, м`які диванчики і великі зручні стільці з дерева, – мов у затишному родинному колі, люди відпочивають у нас! Смачні фірменні страви і напої ще сприяють тому! Ця м`яка атмосфера є приємною і доволі позитивною для відвідувачів, тому «Стейк Хаус» швидко набуває популярності серед хмельничан та гостей міста!

Ми працюємо і на виїзді! Якщо Ви організовуєте конференцію або бізнес-тренінг за межами комплексу «СВ-Клуб» і не знаєте як і де краще нагодувати людей, ми готові допомогти Вам у цьому! Ми нагодуємо учасників Ваших заходів! Маючи досвід, зробимо це професійно, якісно і вчасно!

Часто працівники підприємств, організацій та фірм замовляють у нас обіди і ми гарно обслуговуємо і цих клієнтів!

Також, готуємо і «на винос», тобто нам люди замовляють їжу додому і, завдяки нашій службі таксі ми чудово виконуємо і цю місію!

У нашому ресторані ми дотримуємося демократичної цінової політики, бо вважаємо це сьогодні дуже важливим фактором для людей! Ми робимо все, аби наші краяни були здоровими і щасливими!

ресторан Хмельницький Стейк Хаус