Skip to main content

Сучасний світ дуже динамічно розвивається і нам часто доводиться вдосконалювати свою професійну підготовку, відповідати новим трендам і течіям. Тому попит саме на такий вид послуг, як конференц-сервіс сьогодні дуже великий.

На Хмельничччині працює чимало регіональних представництв торгівельних компаній, закладів освіти, медицини, культури та інших, в яких постійно виникає потреба у конференц-сервісі. Вони організовують різноманітні зустрічі, конференції і бізнес-тренінги, і наш оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-Клуб», як лідер з надання таких послуг, готовий фахово допомогти у цьому нашим замовникам!

Ми підготовили, й справді, чудовий конференц-сервіс для будь-яких потреб і на будь-який смак!

Наш конференц-сервіс в Хмельницькому пропонує 3 сучасних зали, що технічно обладнані на самому високому рівні до потреб конференц-сервісу.

Перший конференц зал – 50 посадочних місць, другий – 240 і третій – до 500 посадочних місць!

Усі зали мають професійну зручну «озвучку», форматну саме для проведення конференцій. Акустична система, яку розташовано по периметру залів, дозволяє абсолютно комфортно проводити заходи як для спікера, так і для слухачів. У нас є можливість використовувати такі мікрофони, як радіо-мікрофон, стаціонарний (дротовий) та мікрофон «петлічка». Цей універсальний набір мікрофонів, безумовно, додасть зручності у роботі Вашої конференції!

Окрім професійної сучасної «озвучки», наші зали суттєво відрізняються від інших конференц-залів і засобами візуалізації. Від «фліп-чардів» (дошки, на яких можна щось малювати, писати, аби бачили усі) до надсучасних професійних відеопроекторів, що з`єднані з компютером. Для зручного переключення слайдів компютер управляється дистанційно. Це дуже зручно для спікера! Диапазон нинішніх можливостей «СВ-Клубу», дозволить Вам реалізувати найскладніші завдання під час проведення конференцій у наших залах.

Найбільший зал DANCEHALL (до 500 посадочних місць) має nfrj; дивовижний LED-екран з вражаючими розмірами – 5 метрів на 3 метри! Як і інші зали, це приміщення теж обладнане потужною сучасною вентиляційною системою і відповідним кондиціюванням!

Варто, також, зазначити, що усі наші зали ми здатні швидко підлаштувати під реальну кількість учасників, які завітали на конференцію (зменшити, чи збільшити кількість посадочних місць), аби спікер та слухачі почували себе комфортно!

За бажанням «замовника» ми готові додатково поставити у конференц-залах столи для зручного занотовування матеріалів конференції або бізнес-тренінгу.

Наш конференц-сервіс має свій, окремо виділений, Інтернет-канал, що дозволяє проводити конференцію в режимі «онлайн», залучаючи до заходу слухачів з інших міст! За потреби, готові надати організаторам заходу окреме приміщення для підготовки до проведення конференцій та індивідуальних перемовин.

Додаємо ще такий сервіс як «кава-брейк», який проводимо в іншому приміщенні. Тут, у перервах, за спеціальними столами-стійками люди мають можливість попити каву, поласувати фірменні тістечка з нашої кондитерської. Меню під «каву-брейк» підбираємо індивідуально!

Унікальність нашого конференц-сервісу полягає й у тому, що ми готові надати повноцінні смачні обіди та вечері для учасників конференцій. Людина може зробити замовлення заздалегідь і вже під час переви, чи по завершенню конференції, на неї будуть чекати обрані блюда та напої. Це дуже зручно, бо економить час! Чимало компаній замовляють у нас цю послугу. До замовлень підходимо, знову ж таки, індивідуально!

Також ми надаємо допомогу в організації та проведенні конференції. Якщо Вам треба, до прикладу, зробити копіювання, виготовити «бейджеки», організувати реєстрацію учасників заходу – ми з радістю надамо Вам професійну допомогу і у цьому!

Конференц-сервіс «СВ-Клубу» універсальний та зручний!

Наша професійна робота – гарантія Вашого успіху!

Ми працюємо для Вас!