Skip to main content

Кросфіт-зал «фітнес»-сервісу «I LOVE FITNESS» — один з кращих технічно оснащених залів України!

Тут зібрано дивовижні, часом, абсолютно ексклюзивні спортивні тренажери та обладнання.

Завдяки нашим спортсменам- фанатам, які протягом тривалого часу культувували цей напрям, нам вдалося вивести кросфіт-залу на якісно новий щабель надання послуг, створивши чудові умови для тренувань.

Фахівці підібрали все необхідне обладнання, яке повинно бути у цій тренажерній залі, аби професійно проводити заняття з кросфіту. Зала має високі стелі (відповідно, й великий об`єм повітря), чудову сучасну вентиляцію і кондиціювання і це створює приємні, комфортні умови для тренувань наших клієнтів.

Тренера кросфіт-зали пишаються унікальними тренажерами для пропрацювання різних груп м`язів, що створює можливість надавати послуги не тільки спортсменам – початківцям, але й професіоналам з різних видів спорту!

До Ваших послуг – сучасне професійне обладнання кардіо-зони (тренажери «велла», «асаубай» та інші)

  • Тренажери для «прокачування» спини і пресу, чудові, так звані, «греблі» з електронними моніторами, що програмуються. Клієнт бачить інформацію про відстань, швидкість, час, витрачені калорії та інше.
  • Нещодавно в «арсеналі» кросфіт-залу зявився і сучасний, дуже популярний тренажер – «греблі концепт-2»! Усі тренажери можливо підключити в групи, бо ж кросфіт і передбачає саме групові заняття! «Греблі» – просто дивовижні тренажери як для початківців, так і для професіоналів, особливо у період міжсезоння!
  • Також, є тренажери – «велисипеди», теж досить унікальна річ, бо тут одночасно працюють і ногами, і руками, що дає максимальний ефект для спалювання калорій! Ці тренажери, також, допомагають добре пропрацювати різні м`язи, тому користуються неабиякою популярністю серед спортсменів, особливо, з різних видів єдиноборств!
  • Наступні елементи нашого обладнання – бігові доріжки. І тут є теж чим пишатися: декілька років тому ми закупили просто фантастичні тренажери – безмоторні бігові доріжки, що рухаються завдяки руху людини! Ці доріжки повністю копіюють біг людини у звичайних умовах! Їх, також, обладнано спеціальними моніторами (на дисплеї людина бачить інформацію про відстань, швидкість, час, витрачені калорії).
  • Ще одним ексклюзивом, безперечно, є і «лижні» станції, де наші клієнти пропрацьовують м`язи рук, плечей і спини. Ці професійні сучасні тренажери, також, мають спеціальні монітори, завдяки яким можна повністю контролювати весь процес тренування. «Лижні» станції – дуже корисні і потрібні тренажери, особливо, для професіоналів у період міжсезоння!

А ще, у нас є тренажер, якого немає в Україні! Ця особиста розробка власника комплексу «СВ» Віктора Вікарчука називається «станція» («ферма» або «кросфіт-рама»). Унікальний тренажер створено за «американським» прототипом, втім містить у собі кращі розробки усіх часів і народів!

«Станцію» зконструйовано таким чином, що на кожну людину є абсолютно весь перелік інвентарю для тренування. Тобто, може бути штанга на цій одній території, мішені для кидання медболів (спеціальних м`ячів) на різних висотах, турніки (для жінок та чоловіків), а, також, кільця, досить високі канати і, навіть, бруси, конструкція яких дозволяє тренуватися людині з будь-якою статурою! Усім бажаючим готові запропонувати 9 таких «станцій» як для індивідуального тренування, так і для одночасного проведення групових занять та змагань!
Зала має унікальну зону, де без «зайвих нервів» можна спокійно працювати зі штангою! Наш поміст для занять з важкої атлетики відрізняється від інших спеціальним покриттям на підлозі, куди досить «м`яко» падають «бліни» штанги. Наші «бліни» не «розбігаються» по залі, не створюють зайвого шуму, тому що зроблено їх, також, зі спеціального матеріалу. Тому й мають тут вони особливу назву – «бампер-бліни»! Все це створює гарні умови для комфортного тренування наших клієнтів зі 100% гарантією безпеки!

Клієнтам варто знати й те, що нашу кросфіт-зал у Хмельницькому обладнано усім необхідним інвентарем не тільки для жінок і чоловіків, але й для дітей! У нас зараз тренуються чимало юних спортсменів – майбутніх чемпіонів!

У залі працює гарна «озвучка», вона дозволяє більш динамічно і з відповідним настроєм проводити тренування. Залу обладнано ще й спеціальним таймером, і це дозволяє зручно контролвати, як індивідуальний час, так і циклічні групові заняття!

У тренажерній залі є місця, де розташовано відфільтровану якісну питну воду (вода нашим клієнтам надається безкоштовно). У перервах між підходами в тренуваннях люди приходять сюди вгамувати спрагу і це дуже важливо, бо, обов`язково, потрібно вчасно поповнювати водний баланс свого організму (зробити посилання на статтю про воду)!

Фізиологічна властивість нашого організму – компенсувати свою енергію після її значних втрат, формує природнє бажання людини поїсти по завершенню тренування. Щоби зекономити час для наших клієнтів, комплекс «СВ» пропонує скористатися унікальними послугами, до прикладу, прямо з тренажерної зали замовити собі поїсти.

Офіціант прийде, прийме замовлення, а, по завершенню тренування та приймання душу, на клієнта вже чекатиме смачна і запашна їжа у ресторані! Ми економимо час наших відвідувачів!

Так само, після, або під час тренування людина може зконтактуватися і з нашим спа салоном краси «SPA RELAX» (зробити посилання на салон) і замовити відповідні послуги, до прикладу «тайського» масажу! Людині не треба передягатися, бо салон зручно розташовано поруч!

Ще для клієнтів тренажерної зали є можливість після тренувань відвідати і наш банний комплекс «Терми» Для клієнтів «I LOVE FITNESS» є спеціальні пропозиції – спеціальні знижки та абонементи. Якщо людина завітала до тренажерної зали, у той самий день вона має право отримати спеціальну цінову пропозицію на відвідування банного комплексу «Терми» (зробити посилання на «Терми»)!

У клубі «СВ» ексклюзивно-гарно реалізовано систему перепусток до залів «фітнес»-сервісу «I LOVE FITNESS». Коли людина завітала до нас, їй на ресепшені видається спеціальний електронний браслет з «чипом». Наша зручна автоматизована система обліку і контролю дозволяє у будь-який час отримати від адміністратора необхідну консультацію, до прикладу, щодо кількості занять і залів.

З цим браслетом клієнт проходить крізь турнікет у роздягальню, до своєї шафи, що обладнано електронним замком. У нас є супер-сучасні, дуже просторі і зручні роздягальні, як для жінок (на 300 осіб), так і для чоловіків (на 200 осіб), де можна скористатися новими потужними фенами, що є у достатній кількості! Душові кабінки обладнані автоматичною системою регулювання температури води. Якість і кількість кабінок дозволяє відвідувачам комфортно почувати себе і не створювати черг! Душові зручно розташовані – помивочну зону відділено від самого залу! Ну, а для зручності переодягання є біля кожної шафи сидячі місця!

Система роботи тренажерної зали, власне, як і всього сервісу «I LOVE FITNESS», є унікальною: з 7-00 години ранку і до 22-00 години (у неділю – до 16-00 години), без вихідних! Комплексний підхід до вирішення потреб наших клієнтів дає людині максимально економити свій час і отримати той ефект, заради якого вона і приходить до оздоровчо-розважального комплексу «СВ»!

Ми працюємо для Вас!

Наша ціль – робити людей здоровими і щасливими!