Skip to main content

Ціни на гру

Працюємо для вас
щодня з 9:00-23:00

з 9:00 до 23:00

120

грн/година

Запрошуємо відпочити та зіграти партії у найбільшому більярдному клубі Хмельницького.
У просторому залі 9 столів для пулу та 4 «американки».
Столи фірми «Буфало», сукно — «Сімоніс».
Ми регулярно оновлюємо сукно, киї та більярдні аксесуари, проводимо контроль за якістю оснащення.
Гарантуємо розкішний відпочинок з друзями, колегами, родинами.

Клуб межує з гриль-рестораном, тому запашний шмат стейка з келихом холодного пива ви можете замовити та смакувати без перерви у грі.

про більярдний Клуб СВ

Більярд – «ювелірна», коректна і аристократична гра! За давніх часів, коли готували офіцерів, екзамен з більярду був у переліку інших обов`язкових дисциплін!
Більярд позитивно впливає на здоров`я людини! Ця гра стабілізує роботу нервової системи, ефективно покращує зір та добре впливає на загальний емоційний стан! Це дуже потрібно нам сьогодні, коли у неврівноваженому суспільстві часто складаються стресові ситуації!

Більярд у Хмельницькому – дуже точна гра, для організації якої потрібно витримати всі необхідні умови. На скільки точна, можна зрозуміти, пригадавши відстань між стінками лузи, куди має потрапити більярдна кулька (надалі – «шар»), і самим шаром – 2 мм!

Щодо більярду, то у світі існують певні стандарти, яких ми чітко дотримуємося у більярдному клубі СВ

Унікальність нашого більярдного клубу полягає у тому, що він має лише професійне обладнання для гри, яке постійно знаходиться у справному стані. Кількість столів у більярдній – 9 для пулу (великих) і 4 «американки» (маленькі столи). Відрізняються вони не тільки розмірами, але й ще деякими важливими деталями. На «американках» більярдні шари – менші, а лузи – більше ніж на пулі.

На столах для пулу – навпаки: лузи менші, а шари більші. Більярдний шар є унікальним елементом гри. Його ювелірно-точна вага повинна складати – 340 грамів, не більше і не менше! А виробляють такі шари для професійного більярду лише зі спеціального сертифікованого штучного матеріалу – араміту, який прийшов на заміну шарам з кістки (вони часто тріскали від сильних ударів).

На початку історії клубу ми використовували столи не зовсім професійні. Це були бетонні плити, що за властивостями суттєво відрізнялися від сучасних графітових плит для столів професійного більярду. Нині саме такими столами відомої фірми «Буфало» обладнано нашу більярдну. Графітові плити цих столів є одночасно і твердими, і м`якими, аби шар правильно котився і відскакував! Окрім самої плити не менш важливим є й інші речі, як, до прикладу, гумові борти. Коли шар вдаряється у борт, він повинен правильно відскакувати від цього борту. Столи точно виставляють по рівнях, хоча вони доволі важкі, вага одного складає – до 1,5 тони! Ніякого перекосу не може бути! Виконують цю роботу лише спеціальні сертифіковані фахівці.

Особливості обладнання більярдного клубу «СВ» на цьому не завершуються. Для наших професійних столів ми купуємо лише фірмене італійське сукно – «Сімоніс», бо сукно є найважливішим елементом гри у більярд! Поверхня стола повинна бути ідеально-рівною, без зайвих порошинок і будь-якого браку, аби шар котився правильно! Якщо, до прикладу, людина буде тренуватися на поганому столі, з поганим сукном, то і результат на змаганнях буде поганим. Сукно має витримувати температуру – 600˚С. Така температура виникає між поверхнею шара та сукном у мить удару по шару. Якщо уважно придивитися, то на столі можна побачити білі плями – це «горить» шар. Отож, чим давніше сукно, тим воно біліше. З часом, його замінюють на нове, бо, інакше, це може негативно вплинути на «траекторію польоту» шара і результати подальшої гри.

Дуже важливо, аби в більярдній було витримано й інші умови: трималася певна температура, вологість повітря, правильне кондиціювання. Більярд – тонка гра, яка потребує унікальних умов і серйозних фахових навичків. Ми, обов`язково, цього дотримуємося! Більярдний кий, теж, – ціла наука! Кий виготовлено зі спеціального дерева та за спеціальною технологією… Гарні клубні киї ми видаємо клієнтам перед початком гри. Люди, які люблять більярд, купують власні киї і приходять з ними до нашої більярдної. У більярдному клубі працює спеціальна людина – оператор, якого називають тут – «маркер». Ця людина слідкує за роботою більярдної, допомагає нашим клієнтам, консультує їх і, за необхідністю, може скласти Вам партнерство. Завітати до більярдного клубу «СВ» можуть люди з різним рівнем навичків гри: діти, студентська молодь, жінки та чоловіки – як початківці, так і професіонали, – усі, хто любить цю дивовижну гру!

Ми постійно проводимо різноманітні турніри з більярду в Хмельницькому. Це наші клубні, які відбуваються щомісяця, і більш масштабні змагання, коли до нас приїжджають з різних міст України. Тут людина може навчитися грати в більярд, поповнити коло своїх друзів та приятелів, покращити своє здоров`я.

Для клієнтів у нас, також, відведено спеціальні місця, де зручно попити чай, каву, інші напої та скуштувати тістечка. Якщо людина довго грає, то вона, не гаючи часу, може скористатися послугами нашого ресторану. Тут, у перерві між більярдними партіями, вартує поїсти – відновити втрачену енергію і далі знову продовжити гру!

Ми робимо все можливе для Вашого гарного відпочинку та самореалізації!

Тож, ласкаво просимо до більярдного клубу оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб»!