Skip to main content

Якщо ви високої думки про соляні кімнати та спелеотерапію*, то поява у Хмельницькому першої соляної парної точно варта Вашої уваги.

*спелеотерапія — (лікування за допомогою перебування у мікрокліматі соляної шахти, гроту, печери

Чим соляна парна унікальна?

👉 Терапевтична сіль НЕ подається окремо, НЕ знаходиться на стінах терми, а ВЖЕ розчинена та подається парогенератором разом з парою. Т.т. вже з першим вашим вдихом починається позитивний процес вологої спелеотерапії.

👉 М’яка вологість і температура (до 40°C) гарантує комфортне та достатнє для оздоровлення перебування у термі — джо 40 хвилин дорослій людині.

Переваги соляної парної

  • Використовується морська сіль (наприклад, у класичній соляній кімнаті це зазвичай кухонна сіль)
  • Терапія сіллю проходить атравматично
    У соляній парній морську сіль розчинено повністю, а до органів дихання вона поступає разом з парою, м’яко і делікатно. Терапевтичний ефект триває від першої до останньої хвилини Вашого перебування.
  • Парення у соляній термі можна поєднувати із ароматерапією, вологими та сухими парними, відпочинком, навіть сном — у спа-центрі «🍃Терми🍃» все це доступне на одній території, за єдину ціну за вхід.
  • Соляна парна має сильний вплив на шкіру, особливу на шкіру проблемну.
    У класичних соляних кімнатах Ви задіюєте дихальну систему і не маєте змоги закріпити цей вплив додатковими процедурами для шкіру.
    У спа-центрі є можливість одразу підсилити парення у соляній термі подальшим пілінгом або косметичною процедурою.

Спробуйте вже сьогодні! Соляна Парна до ваших послуг щодня з 12:00 до 24:00

Ми на Вас чекаємо!

Забронювати вам місце у нашому комплексі?