Skip to main content

Ми запрошуємо кожного хмельничанина та гостя міста спробувати, побачити, відчути, що таке справжнє спа-відродження.

Перед проектуванням спа-центру «Терми» ми вивчали особливості спа-комплексів різних країн світу та багатьох міст України. Візит у «Терми» не стане для Вас черговою парою годин бані чи сауни. Тут на Вас чекає колосальне перезавантаження. Якісне оздоровлення тіла, внутрішніх система та органів, шкіри та, звісно, душі. Фантастичний настрій, легкість та негу — саме це буде у Вас на виході зі спа-центру.

Терми — античні бані в Древній Греції та Римі

Wikipedia

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ?

Турецькі хамами
Справжні традиції Сходу, професійна косметика для хамаму, якісне пропарювання та очищення шкіри, покращення кровообігу та загального самопочуття.

Римські терми
Помірний температурний режим спеціально для комфортного пропарювання та підготовки тіла для подальших спа-процедур, масажів, обгортань, хамаму тощо.

Римські соляні терми
Ідеальний варіант пропарювання для людей з алергією, ослабленим імунітетом, астматиків. Соляний розчин вже знаходиться у парі, ним легко дихати, завдяки комфортній температурі у термі можна знаходитись тривалий час.

Джакузі
Великий теплий басейн з окремими зручними аква-масажними зонами.

Офуро (Японські терми)
Унікальна Східна технологія контрастного паріння. Представляє собою два чани з гарячою водою (42° та 45°) та басейн з прохолодною. Чергування температурних режимів дозволять Вашому організму відчути повне перезавантаження, омолодження та оздоровлення. Увага! Після сеансу Офуро обов’язковий 1-2 годинний відпочинок. Рекомендуємо скористатись або зоною відкритой відпочинку з м’якими матами, або арома-кімнатою для сну.

Зони відпочинку
М’які лежаки, мати і столики для комфортного відпочинку та релаксації.

Масажні кабінети
Дві кімнати з масажними столами для будь-якого виду класичного, лікувального, тайського, спортивного, стоун, релакс та корекційного масажів.

Кімнати для сну
Спеціальні приміщення з ароматерапевтичними сумішами для Вашого глибокого оздоровчого сну.

Сухі терми
Терма сухого жару з високими температурами та низькою вологістю (за типом фінської парної). Чудовий варіант прогріву та оздоровлення організму, профілактика захворювань дихальної та серцево-судинної систем.

Вологі терми
Терма з високими температурами та вологістю. Ідеальний варіант очищення організму від шлаків та токсинів, омолодження шкіри, укріплення імунітету та позбавлення від зайвої ваги.

Арома терми
Кімната ароматерапії з теплими кам’яними лежаками. Розкіш ароматів для Вашої насолоди та релаксації.

Помилочна
Кімната для нанесення спа-суміші, скрабів та розчинів будь-якого виду та консистенції.

Душ, бочка та басейн
Омивання тіла після парних та миттєвий контраст з прохолодною водою басейна чи обливанням з бочки.

VIP кімнати для відпочинку
Дві приватні кімнати для відпочинку компаніями. Стилізовані під парну, вони забезпечать тематичне та смачне святкування важливих Вам подій.

Бар-зона
З можливістю замовити смачні страви та напої різних кухонь світу.