Skip to main content

У сім, хто хотів більше дізнатись, що таке пресотерпія у Хмельницькому Spa Relax — приємного знайомства через текст, відео, а далі — й через запис на процедуру 🙂

🔘 Для пресотерапії у спа салоны «Spa Relax» використовується спеціальний апарат і костюм з накладок для різних ділянок тіла: надувні чоботи, манжети, рукавички, корсет.
Перед початком процедури Ви лягаєте на масажний стіл, де майстер одягає Вас у костюм, фіксуючи кожну накладку.

🔘 На апараті майстер запускає одну з автоматичних програм, яка регулює почергове всмоктування і нагнітання стисненого повітря з насадок. Від стоп ніг до плечей. Чітко знизу-догори. Це забезпечує ефект «витискаючого лімфодренажного масажу».

🔘 Прі нагнітанні повітря стискаються лімфатичні вузли, а при його відсмоктуванні — їх розширення. Таким чином, в процесі пресотерапії відбувається витіснення зайвої міжклітинної рідини з організму та виведення її природним шляхом (за допомогою нирок та вивідної системи людини)

🔘 Пресотерапія забезпечує хвилеподібні скорочення судин. Це стимулює роботу лімфатичної системи, відновлює водний баланс. Автоматична програма контролює рівень і силу натиснення на шкіру в різних ділянках тіла.

🔘 Інтервал чергування між станом “вакуум” і станом “компресія” становить від 30 сек до 2 хвилин. Зниження тиску на шкіру запускає процес розширення кровоносних судин, збільшуючи приток крові до шкіри, м’язів та підшкірної клітковини

🔘 Під час пресотерапії спостерігається підвищене потовиділення, ритмічні коливання накладок створюють ефект лімфодренажного масажу.

🔘 Пресотерапія у Хмельницькому абсолютно безболісна процедура. Після її завершення Ви відчуваєте легкість, тепло у всьому тілу і прилив сил. Загальна тривалість процедури 30 хвилин.

Чекаємо на Вас!
Запис щодня — з 10:00 до 22:00
Спа-салон SPA RELAX