Skip to main content

Спа центр «Терми» є унікальним й тим, що він має терму із загадковою назвою «Офуро». Чому саме цю терму було відкрито у нашому комплексі?

Японці, за статистикою, єдині в світі, в яких майже не існує проблем із серцево-судинною системою. На диво, усі тромбози, бляшки, інші захворювання судин і серця серед японців зустрічаються лише у 5 % випадків. А у нас – це
понад 70%. У чому ж річ?

Усі мешканці «країни сонця, що сходить» часто відвідають «Офуро», тому і рідко
хворіють. Який секрет цього ритуалу? Цікавий процес, під час якого
відбувається чередування температурних режимів, це – своєрідна медитація, вона дозволяє відключити усі негативні зовнішні фактори впливу на людину.

Японська терма має три басейни з температурою води, відповідно, 42˚С, 45˚С і третій басейн з водою у межах 11˚С.

Перший басейн з температурою води 42˚С потрібен для того, аби приготувати тіло для більш високої температури – 45˚С. Виявляється, для нашого організму цей, начебто, невеликий перепад, насправді достатньо відчутний. Тому, коли людина приходить до спа центру «Терми» в японську терму, вона, спочатку, повинна йти до першого басейну, де треба сидіти по шию зануреним у воду.

О-фуро— традиційні японські терми

Wikipedia

Ефект «офуро»

Температура нашого тіла – 36˚С, а у першому басейні – 42˚С. Організм, відчуваючи, що біля шкіри дуже гаряче, направляє кров до внутрішніх органів життєдіяльності, на максимальну відстань від поверхні тіла.
Через деякий час (кожен його визначає індивідуально) людина залишає перший басейн і переходить до басейну з температурою води 11˚С. У цьому басейні відбувається зворотній процес, а саме: рецептори на шкірі сигналізують
організму – «дуже зимно» і тепла кров, звичайно ж, повертається назад, до шкіри. Коли людина охолодилася (час перебування, як і у першому басейні, визначається індивідуально – аби було комфортно), вона, виходить з басейну. Вже холоду немає, а кров знаходиться біля поверхні шкіри і максимально насичується киснем.

Далі людина йде до третього басейну з температурою води 45˚С. Знову ж таки, організм відчуває – гаряче біля шкіри, й відправляє кров до внутрішніх органів. Але цей відтік від шкіри відбувається вже у більш прискореному режимі, майже миттєво. На поверхні шкіри можна відчувати «порізи» або «мурашки». Цього разу кров потрапляє до внутрішніх органів вже насичена киснем! Тому людина може відчувати запаморочення, бо відбувається перенасичення киснем організму (ефект барокамери).

Що ж позитивного маємо?

По-перше, кров, яка збагатила шкіру киснем, зробила її еластичною і здоровою! Чудова профілактика для шкіри!
По-друге, і це – найголовніше, позитивні зміни, які відбуваються у серцево-судинній системі. Після японської терми з такими перепадами температур, судини стискалися і розтискалися, а, значить, зробилися більш еластичнми, й, відповідно, до стінок таких еластичних судин нічого не прилипає. Тому не створюються «бляшки» і не виникають тромбози.
По-третє, ефект «офуро» позитивно впливає і на нервову систему. Перенасичення організму киснем знімає стреси, різні нервові розлади, лікує неврози, психози. Тож, людині не треба ніяких антидеприсантів, ковтати пігулки, – терма лікує всі хвороби природнім шляхом! Безпечно! Надійно і 100-відсотково!

Після японської терми організм дуже сильно розслабляється, тому у «Термах» є спеціально обладнані місця для сну: у загальному залі, а, також, індивідуальні, спеціальні кімнати для сну, де приємно та корисно буде відчути аромати віників з дубу. В кімнаті лунає спеціальна релаксаційна музика. За 20-30 хвилин сну людина повністю відновлює позитивний стан і в неї немає вже такого напруження, яке було перед процедурами у термі.
У нашому спа-центрі «Терми» ми хочемо запровадити певну культуру парення. Усі процеси в термах контролює спеціальний працівник – адміністратор, який спостерігає і консультує як все треба робити. До нього можна звернутися, аби якісно і комфортно провести процедури.

Для безпеки наших клієнтів воду в басейнах ми очищуємо без використання хлорки, за допомогою новітньої технології очищення води міддю та сріблом.

Японська терма «офуро» має як профілактичні властивості, так і лікувальні. Це є дуже корисним, особливо, для нас, сьогодні, коли вирують пристрасті, емоції, часто виникають стресові ситуації.

Тому наше завдання – зробити людей здоровими тілесно та духовно, зробити їх щасливими!