Skip to main content

«Роза-бар» (колись, «малий зал СВ») працює вже понад 20 років. Лише приємні, добрі спогади у декількох поколінь хмельничан залишив наш заклад! Унікальність «РОЗИ» у тому, що, попри неосяжне безмежжя різноманітних ресторанів, барів, кафе, які нині навколо пропонують і смачну їжу, і цікаві програми, наш заклад має свою аудиторію! Це – унікальне місце для краян, єдине на Хмельниччині, бо орієнтовано на дорослих людей!

Заклад можуть відвідувати люди віком старше 21 року! Це – дискотека для дорослих!

Чудовий професійний діджей «Роза-бару» запрошує відвідувачів до яскравої неповторної такцювальної програми з музичними хітами 80-90-х років! Клієнти завжди задоволені такими програмами, бо це дає можливість понастольгувати за незабутніми миттєвостями своєї юності, і, навіть повернути їх, наче на «машині часу»!
Зараз, у непростому сьогоденні, нам, звичайно ж, це дуже важливо, бо такі вечори відпочинку добре знімають стрес, лікують нервову систему, заряджають енергією позитиву, психологічно і духовно відновлюють людину! Якісна професійна «озвучка», світлова апаратура, вентиляція і кондиціювання у дискотечній залі, безперечно, додадуть гарного настрою кожному, хто мандруватиме з нами «машиною часу»!

У «Роза-барі» лише барви позитиву, бо тут працюють лише професійні бармени! Вони, як майстри своєї справи, постійно беруть участь у змаганнях, навчаються своєму мистецтву та навчають інших. У «Розі» ми готові запропонувати клієнтам популярні фірмені напої з бару та цілий «веселковий» спектр різноманітних, дуже смачних, страв, тістечок з нашої кухні і кондитерської!

Окрім дискотечного залу для проведення вечорів відпочинку, наш «Роза-бар» радо запрошує усіх бажаючих і до своєї другої – «малої» зали (до 80 посадочних місць)!

Дні народження, ювілеї, корпоративи, зустрічі друзів – все це відбувається у цьому зручному, затишному і казково-гарному приміщенні! У «малій» залі, яку ізольовано від дискотечної музики, гучного звуку, краяни мають можливість спокійно гарно відпочити, поспілкуватися, а, потім, перейти до великої зали і взяти участь у дискотечній програмі! Цю «малу» залу зроблено спеціально для зручності наших клієнтів, аби вони не переривали святкування визначних дат і не витрачали час на переїзди!

Відтепер Ваше Свято від початку і до кінця варто організовувати лише у нас, в «Роза-барі»!

«Роза»! Місце зустрічі змінити не можна, навіть з часом!

Сьогодні до нас приходять вже діти тих, хто ходив 20 років тому! Це цілий Світ незабутніх юнацьких мрій та нових вражень, нових знайомств. Для наших гостей ми часто проводимо цікаві різноманітні шоу-програми, конкурси, запрошуємо професійних артистів!

Ресторан «Роза-бар» готовий працювати для організації Ваших неповторних корпоративів, ювілеїв та інших свят, які Ви плануєте реалізувати!
Зранку, коли доросла аудиторія зайнята своїми буденними справами, «Роза» відкриває свої чарівні пелюстки на зустріч маленьким «сонечкам» – наш заклад опиняється у вирії дитячих ранків! Завядки таким зустрічам, ми впроваджуємо культуру відпочинку, дискотечну культуру для дітей! Для
малечі, відповідно, пропонується гарне безалкогольне меню, готуються спеціальні незабутні програми з клоунами, фейєрверками та кульками! Ціле «море» цікавих конкурсів і чудових призів! Тож, приводьте своїх діток до нас! Не пожалкуєте! Ранішній час, додатково, уточнюйте з адміністратором!

А для дорослих «Роза-бар» працює з 18-00 години. Дискотека розпочинається о 22-00, а закінчується аж о 4-00 годині!

Наша «Роза», наша «машина часу» чекає на Вас!

Ми працюємо, аби Ви були здоровими і щасливими.